قطعات مستعمل,از رده خارج شده,توقف تولید,Obsolete,Discontinued

هر قطعه دارای یک دوره استاندارد کارکرد می باشد که توسط شرکت های سازنده قطعات معین می گردد. قطعات در دوره کارکرد در بهترین شرایط کاری عمل می نمایند و پس از آن نیاز به تعویض ، جایگزینی و یا آپدیت دارند تا روند بازدهی بیشتر سیستم ها را محقق سازند. بر این اساس تعویض ، جایگزینی و یا آپدیت قطعات امری بدهی درصنایع و کارخانجات می باشد.

در سال های اخیر و با توجه به بالا رفتن عمر صنایع و کارخانجات در کشور و نیاز روز افزون بخش های ویژه صنعتی ، استراتژیک و راهبردی کشور در جایگزینی قطعات مستعمل ، از رده خارج شده و توقف تولید (Obsolete and Discontinued) با مدل های جدید و به روز شده ، شرکت آریا موج با توجه به تجارب ارزنده گذشته و کادر فنی متخصص و همچنین ارتباط تنگاتنگ با بخش های فنی شرکت های سازنده معتبر جهان ، اقدام به مشاوره فنی در این بخش می نماید.

لذا مشتریان محترم از بخش های فنی ; صنایع برق و نیروگاهی ، صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و … می توانند با ارسال حداقل مدارک فنی مرتبط با قطعات مورد نیاز ، از طریق فرم ذیل و یا از طریق فکس به شماره 66561805-021 جهت مشاوره فنی اقدام نمایند. نتیجتاً پس از بررسی و حصول نتیجه لازم ، پیشنهاد فنی (Technical Offer) با کلیه پیوست ها حضور مشتریان ارائه خواهد گردید.

(جهت ارتباط با واحد فنی شرکت آریا موج از طریق تلگرام ، می توانید از لینک زیر اقدام نمایید)

[contact-form-7 id=”10493″ title=”replace form”]