شرکت آریا موج در سال 1389 با هدف تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز بخش های مختلف کشور اعم از ، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی ، صنایع الکترونیک و مخابرات ، صنایع ذوب فلزات و فولادسازی ، صنایع برق و نیروگاهی ، صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و … تاسیس گردید. در طی سال های فعالیت ، این شرکت موفق به تامین و واردات طیف گسترده ای از تجهیزات و قطعات الکترونیکی ، مخابراتی و صنعتی ، مورد نیاز صنایع مختلف کشور با رعایت تمامی استانداردهای تامین حرفه ای کالا شده است ، که ماحصل آن دریافت تقدیرنامه هایی از بخش های مهم صنعت کشور بوده است.

در سال های اخیر ، با توجه به نیاز روز افزون بخش های ویژه صنعتی ، استراتژیک و راهبردی کشور در تامین قطعات خاص و ویژه ، شرکت آریا موج بر اساس تجارب ارزنده گذشته و با داشتن توانمندی فنی شناسایی قطعات خاص و ویژه و همچنین در اختیار داشتن منابع حرفه ای خارجی در تامین کالای اصل (Original) با بهترین شرایط فروش کالا ، متمرکز بر تامین و واردات حرفه ای این نوع قطعات شده است. بر این اساس کلیه قطعات خاص و ویژه از بخش ها و صنایع مختلف کشور قابل تامین و ارائه پیشنهاد قیمت فقط به مصرف کننده نهایی امکان پذیر خواهد بود.

بدینوسیله شرکت آریا موج ، آمادگی خود را در زمینه تامین احتیاجات بخش های مختلف کشور اعم از ، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی ، صنایع الکترونیک و مخابرات ، صنایع ذوب فلزات و فولادسازی ، صنایع برق و نیروگاهی ، صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و … اعلام می نماید.

برخی از مشتریان ما :